Pattaya 2
2-09-2025
De eerste dag was een fijne dag aan het strand, voetballen met de kinderen, veel zwemmen en een boek lezen in de zon. Kortom, vakantie zoals het hoort!

Het strand was op loopafstand, natuurlijk wordt er enorm gezeuld met allerlei koopwaar als kinderspeelgoed, zwembrillen, zwembanden, etenswaar, drank en fruit. Dat is standaard, overal waar toeristen zijn.

´s avonds eten op de markt, street-food is lekker en goedkoop en er staan tafels en stoelen waar je het ter plekke kan consumeren.



De tweede dag bezochten we de ‘sanctuary tempel’, een compleet houten tempel met ongelofelijk knap en veel houtsnijwerk. De gids sprak engels met een zwaar accent met veel te veel tekst, waardoor het tempo veel te hoog lag, dus af en toe ving ik flarden op maar ik heb er weinig van onthouden. Wel konden we zien dat er nog volop gewerkt werd aan de tempel, vandaar ook dat we een bouwhelm moesten dragen.




Vervolgens stond een bezoek aan het Nong Nooch Tropical Garden op het programma.
Bezoekers van Nong Nooch kunnen wandelen door een verscheidenheid aan prachtig ontworpen thematuinen. De Franse tuin heeft majestueuze gouden pagodes en gemanicuurde gazons die doen denken aan de Europese grandeur, terwijl de Bromelia showt met levendige tropische bloemen. De Flamingotuin biedt een schilderachtige omgeving met felroze flamingo’s en de Bonsaituin herbergt een verzameling zorgvuldig gekweekte bonsaibomen, een van precisie en schoonheid in tuinieren.






Ook waren er enorme nagemaakte dino’s en allerlei grote dieren te zien, we hebben een rondje gereden met een treintje, gelopen over een lange brug met prachtig uitzicht en door tropische tuinen. De cactussen waren ook bijzonder en het was leuk voor kinderen want ze konden op dieren gaan zitten, die ook nog eens geluid maakten.











